Kavaklıdere Psikoloji

Firma Adı
Kavaklıdere Psikoloji
Adres
Cinnah Caddesi 75/1 Çankaya
Telefon
3129114474

Cep Telefonu
5428384474
Kuruluş Yılı: 2019, Çalışan Sayısı : 6-10
Firma Yöneticisi : Kavaklıdere Psikoloji
Firma Hakkında

HARİTA Yol Tarifi
Cinnah Caddesi 75/1 Çankaya Ankara, Turkey
Açıklama

Kavaklıdere Psikoloji, psikoloji alanında akademi ile uygulama arasında etkin bir köprü oluşturmayı misyon edinmiş özel bir kuruluştur. Ekibimiz, danışanlarının bireysel özelliklerini gözeterek güncel bilimsel bilgiler ile ilkeli bir biçimde çalışmalarını sürdürmektedir.

Kavaklıdere Psikoloji bilimsel olarak etkinliği kanıtlanmış farklı psikoterapi yaklaşımları bulunmaktadır. Ekibimiz, yüksek lisans ve doktora eğitimleri sırasında ve sonrasında bu farklı yaklaşımlara ilişkin uzun yıllar süren eğitimleri tamamlamıştır. Merkezimize başvuran danışanlar ile yapılan kapsamlı ilk görüşmenin ardından sorun alanlarına yönelik danışanın en çok fayda göreceği yaklaşım ile psikoterapi sürecine başlanmaktadır. Benimsediğimiz yaklaşımlar ağırlıkla Şema Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilgece Farkındalık Temelli Stres Yönetimi Uygulamaları, Sistemik Aile Terapisi ve Oyun Terapisidir. Her gelişimsel dönemin ve psikolojik zorluğun kendine özgü özellikleri dikkate alınarak merkezimizde gerekli görüldüğünde nöropsikolojik testler, kişilik testleri, dikkat ve zeka testleri yapılmaktadır.   Ankara psikolog

Tüm bu hizmetler Kavaklıdere Psikoloji'de etik kurallara bağlı, nitelikli ve özenli bir çerçevede sağlanırken; her zaman ve koşul için önceliğimizi “danışanlarımızın en yüksek faydasını gözetmek" ilkesi oluşturur.

Kavaklıdere Psikoloji ekibimizdeki psikologlar, psikoloji alanında yüksek lisans ve doktora eğitimleri sırasında ve sonrasında farklı yaklaşımlara ilişkin uzun yıllar süren eğitimleri tamamlamıştır. Kavaklıdere Pisikoloji Merkezimize başvuran danışanlar ile yapılan kapsamlı ilk görüşmenin ardından sorun alanlarına yönelik danışanın en çok fayda göreceği yaklaşım ile psikoterapi sürecine başlanmaktadır.

Benimsediğimiz yaklaşımlar ağırlıkla Şema Terapi, Psikodinamik Terapi, Bilişsel Davranışçı Terapi, Bilgece Farkındalık Temelli Stres Yönetimi Uygulamaları, Sistemik Aile Terapisi ve Oyun Terapisidir. Her gelişimsel dönemin ve psikolojik zorluğun kendine özgü özellikleri dikkate alınarak merkezimizde gerekli görüldüğünde nöropsikolojik testler, kişilik testleri, dikkat ve zeka testleri yapılmaktadır. Ankara psikolog arayışınız ve online psikoterapi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Faaliyet Kategorileri
Kayıt Bilgileri
Firma 2023-03-18 08:47:07 tarihinde eklenmiştir ve o tarihten itibaren 1110 kez bu sayfa görüntülenmiştir.

Benzer Firmalar


Psikolog CO

Mustafa Kemal Bulvarı

Ankara psikolog önerisi ve en iyi uzman psikolog kadrosuyla hizmet vermektedir.

Yukarı Çık