VEZNEMATİK

Firma Adı
VEZNEMATİK
Adres
kızılay Konur Sokak 25/13 Çankaya
Telefon
8503705510

Kuruluş Yılı: 2008, Çalışan Sayısı : 6-10
Firma Yöneticisi : veznematik
Firma Hakkında

Açıklama

VezneMatik; Türkiye’de online fatura ödeme merkezi konsept uygulamalarını geliştirmek, gerçekleştirmek, ve yaygınlaştırmak amacıyla kurulmuştur. Anahtar teslim çözümler üzerine faaliyet gösteren VezneMatik, yazılım, kodlama, web tasarım, e-ticaret ve hosting gibi konularda projeler gerçekleştirmektedir.

VezneMatik ;Fatura tahsilat sistemleri kavram aşamasından başlayan TL yükeleme, Tüm kurum kuruluş ve özel firmaların fatura yatırma , Sigorta İşlemleri, Sanal Pos hizmetleri, Cep Hat Açılış İşlemleri ve Adsl Açılış İşlemleri gibi  hayatın tüm yaşamını kapsamaktadır. VezneMatik ; Online fatura işlem merkezi alanında geliştirdiği projelerde hem fatura yatırma  hem de kurumların değer yaratma yönetimi perspektifini taşıma çabasındadır. Böylece fatura işlem projemizin kurum amaçlarına hizmet eden ve kurumun değer yaratan sistemlerine değer sağlanmaktadır.


VezneMatik; Yaklaşımının disiplinler arası iklimi içinde hizmet, finans, halkla ilişkiler disiplinlerinin en uygun birleşiminden oluşan bir değerler bütünü olarak sunulmaktadır.
VezneMatik ; Ülkemizdeki fatura yoğunluğu ve insanlarımızın faturalarını ödemek için çektiği o kadar zahmeti VezneMatik olarak bunun en aza indirmek uğruna verdiğimiz çaba ve emeğimizin Halk tarafından desteklendiğinin bilincindeyiz.

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi-Cuma : 09:00-18:00
Cumartesi : 09:00-15:00
Pazar : kapalı
Ödeme Yöntemleri
Faaliyet Kategorileri
Kayıt Bilgileri
Firma 2021-10-19 16:39:57 tarihinde eklenmiştir ve o tarihten itibaren 41 kez bu sayfa görüntülenmiştir.

Benzer Firmalar


KUMRU GRUP ELEKTRONİK ELEKTRİK

İncek Mah. Turgut Özal Blv. 27/B İncek İş Mrk.

Kayseri Düğün Salonu Kayseri Düğün Organizasyon Düğün Salonları Kayseri Alice Deluxe

Fevzi Çakmak Mimarsinan Mh. Murat Cd. (Fevzi Çakmak Pazar Yeri) Kocasinan Akademi Sosyal Tesisleri No:45 38020, Kocasinan / Kayseri

Kayseri düğün salonu Alice Deluxe Balo ve Düğün Salonu Davet ve Organizasyon işlerinde kayseri ve...

Rasyonel Tercüme Bürosu

1392. Cad. 1/27 ivedik Osb

2010 Yılında müşterilerine en iyi çeviri hizmetini ve kaliteli tercümeyi sunma ilkeleriyle kurula...

Yukarı Çık