Madencilik Türkiye Dergisi

Firma Adı
Madencilik Türkiye Dergisi
Adres
A. Ovecler Mah. 1042. Cad. 1335. Sok, Vadi Kosku Apt. No: 6/8 Çankaya
Telefon
0312482186

Kuruluş Yılı: 2009, Çalışan Sayısı : 6-10
Firma Yöneticisi : Onur Aydın
Firma Hakkında

Açıklama

45 günlük periyotta (yılda 8 sayı) yayınlanan Madencilik Türkiye’nin tirajı 2000 adettir. Dergi, web sitesi üzerinden de dijital formatta ücretsiz olarak okunabilmektedir. Basılı ve dijital formatta toplam 10.000 kişiye yakın okunurluğa sahiptir. Fuar dönemlerinde fazla basım yapılmakta, fazla basımlar dergi ekibinin katıldığı etkinliklerde ziyaretçilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

Dergi ayrıca Dergilik ve PressReader gibi uygulamalarda da yer almaktadır. Diğer taraftan üç büyük medya takip şirketi tarafından da her yayınımız takip edilmekte ve müşterilerine sunulmaktadır. Bu farklı ortamlarda da yüz binlerce kişinin dergimize erişme potansiyeli bulunmaktadır.

Madencilik Türkiye dergisi ağırlıklı olarak özel sektöre dağıtılmaktadır. Dergi, abone olsun ya da olmasın madencilik ile ilişkili tüm özel sektör firmalarının yönetici veya yetkililerine ulaştırılmaktadır (maden arama, maden işletme, hafriyat, danışmanlık, jeoloji, jeofizik, harita, çevre, laboratuvar, sondaj, makine, ekipman, iş güvenliği, teknoloji, finans, hukuk şirketleri vs.). Madencilik Türkiye, özel sektör içerisinde maden arama-işletme firmaları ağırlıkta olmak 2000’e yakın adrese ulaşmaktadır.

Dergimiz özel sektörün yanı sıra madencilikle ilişkili kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili birim ve yöneticilerine de gönderilmektedir. Dergi ayrıca dönemsel olarak üniversitelerin madencilikle ilişkili bölümlerine, meslek odalarına, sektörel STK’lara da ulaştırılmaktadır.

Dergimizin her sayısı kargo aracılığı ile ülke genelinde dağıtılmaktadır.

Web Sitesi ve Sosyal Medya Hesapları Hakkında

Madencilik Türkiye dergisinin web sitesinde sektörel gelişmeler ve haberler güncel olarak yayınlanmaktadır. Sitede ayrıca madencilik sektörüne hizmet veren şirketlerin de tanıtımları yer bulmaktadır. Sitenin aylık 15.000’in üzerinde tekil takipçisi bulunmaktadır. LinkedIn başta olmak üzere sosyal medya hesaplarımızda toplamda 50.000 takipçisi bulunmaktadır.

Kayıt Bilgileri
Firma 2023-11-03 13:54:18 tarihinde eklenmiştir ve o tarihten itibaren 984 kez bu sayfa görüntülenmiştir.

Benzer Firmalar


Elidemir Elektrik

Tandoğan mah, Yaşama Sevinci Sk no: 23/B, 06935

İnşaat & Elektrik & Bakım Onarım & Arıza işleriniz Profesyonel Ekibimizle Özenle Yapı...

Merkez Grup AŞ

İvedik O.S.B. 1354. Cad. No:83 PK:06378

Merkez Grup AŞ olarak çadır ve branda sektöründe her zaman ilklere imza atıyoruz. Sizin talepleri...

İKG Duşakabin

Yeni Karaman Mahallesi 9. Demir Sokak No:22/A

Bursa genelindeki tüm ilçelerde hizmet vererek, kaliteli duşakabinleri evinize getiriyoruz. Osman...

Yukarı Çık