ELKOM YAZILIM MİMARI

Firma Adı
ELKOM YAZILIM MİMARI
Adres
İstanbul Caddesi R.İsmet Hocaoğlu İş Merkezi Numara: 10/27 Ulus Altındağ
Telefon
3123117666

Kuruluş Yılı: 1993, Çalışan Sayısı : 1-5
Firma Yöneticisi : Egemen KERİMOĞLU
Firma Hakkında

HARİTA Yol Tarifi
İstanbul Caddesi R.İsmet Hocaoğlu İş Merkezi Numara: 10/27 Ulus Altındağ Ankara, Turkey
Açıklama

ELKOM GRUP 1993 yılında Muharrem KERİMOĞLU tarafından Ankara'da bilgisayar, ticari paket programlar ile oem parça satışı , network sistemleri kurulumu, teknik servis ve bakım hizmetleri konusunda faaliyette bulunmak amacı ile kurulmuştur.Elkom bilgisayar olarak kendi markası olan NIXON markalı bilgisayarları 4000 in üzerinde bireysel ve ağ sistemleri olarak müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

ELKOM 15 yıllık sektör tecrübesi, müşterilerden gelen istek ve tavsiyeler doğrultusunda EkoSoft Ticari Paket Programlarını 2005 yılı Ocak ayında siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.ELKOM EkoSoft programlarını internet üzerinden online destek ve kurulum hizmeti ile Türkiye çapında 3000 den fazla kullanıcıya ulaşmıştır.

ELKOM, Delphi yazılım dili ve FireBird veri tabanı ile hazırladığı mevcut EkoSoft sürümünün gelişimini 2013 yılı itibariyle durduracak olup, teknik desteği ve hizmetleri sorunsuz olarak siz değerli kullanıcılarımıza verilmeye devam edecektir. Çalışmalarda emeği geçen yazılım arge çalışanlarına, Yasin TATAR ve Salih GÜÇLÜ' ye teşekkür ederiz.

ELKOM günümüzde Ar-Ge çalışmaları kapsamında finans , ticari yazılım ve üretim maliyet konularında tamamen yeni bir yazılım geliştirmeye başlamıştır. Yeni Elkom EkoSoft bulut teknolojisi ile geliştirilmekte olup, PHP7, MySQL, jQuery gibi araçları ile hızlı, kullanışlı, dinamik rapor ve analizler ile de görsel olarak da zenginleştirilmektedir.

Güvenlik tehditlerinin sürekli şekil ve yöntem değiştirerek çoğalması bilgi güvenliğini tehdit etmektedir. ELKOM bu tehditleri en düşük seviyeye indirmek , müşteri bilgi güvenliğini garanti altına almak için 2014 yılında Firewall Türkiye'yi kurmuştur.Güvenlik duvarı, vpn, e-posta sunucusu, NAS yedekleme sistemleri, sunucu güvenlik ve kurulumu hizmetlerini müşterilerine ulaştırmıştır.
 
ELKOM olarak kurulduğumuz günden beri amacımız;

  • Her zaman sağlam ve güvenilir yeni teknolojik yazılım ve hizmetleri siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine sunmak.
  • Her zaman müşteri daima haklıdır sözünü amaç edinip, elimizden geldiği kadar teknik servis, destek ve eğitim hizmetlerini doğru zamanda ve doğru yerde siz müşterilere sunmak.
  • Siz değerli müşterilerimizin verdiği destek ve referanslarla ELKOM daha da büyüyecek, her zaman satış-servis-hizmet-eğitim kalitesini daima en iyiye , mükemmele götürecektir.

ELKOM 'u her zaman görecek ve duyacaksınız.Çünkü bizim için önemli olan, koşulsuz müşteri memnuniyetidir. 
Saygılarımızla...

ÇALIŞMA SAATLERİ
Pazartesi-Cuma : 09:00 - 18:30
Cumartesi : 09:30 - 18:00
Pazar : kapalı
Ödeme Yöntemleri
Kayıt Bilgileri
Firma 2020-10-21 22:01:52 tarihinde eklenmiştir ve o tarihten itibaren 4577 kez bu sayfa görüntülenmiştir.

Benzer Firmalar


Ankara Tamir

ankara

Ankara Tamir internet sitemiz Ankara’da faaliyet gösteren tüm firma , şirket ve küçük iş yeri sah...

CADian Türkiye

Şehit İsmail Erez sk. no:5/9

Autocad alternatifi program CADian, 2D veya 3D projeler için DWG formatında, bilindik bir arayüz...

ask creative design

Ufuk Üniversitesi Cad. Kızılırmak Mah. The Paragon No:3 Kat:23 Çukurambar

Grafik Tasarım | Web | E-Ticaret | Fotoğraf | Video | Sosyal Medya

Yukarı Çık